Choď na obsah Choď na menu

Mbappé má čtyři cíle

Francouzský šampión obrany Paříž Saint-Germain je doma v tvář Lyonu. Paříž Saint-Germain 5-0 vítězství nad Lyonem. Paříž Saint-Germain geniální hvězda Mbappé otevřel oči v této hře. Mladí teenageři také přitahují mnoho rodičů, aby si koupili Levně Fotbalové Dresy pro sebe.

Na začátku první poloviny se Olympique lyonnais ujal vedení v kopnutí míče. V 8 minutách hry Mbappé zakopal brankář do pokutového území a Paris Saint-Germain skóroval penaltu! Neymar udělal trest a udělal trest! Paříž Saint-Germain1-0 Olympique lyonnais. Obě strany nedosáhly žádných úspěchů a první polovina prvního poločasu skončila. Za 60 minut Mbappé zlomil dveře a rozšířil skóre pro Paříž! Za 65 minut Mbappé dvakrát skóroval! Paříž Saint-GermainParis Saint-Germain3-0 Olympique lyonnais. Mužstvo Mbappé zakončuje hattrick! Paříž Saint-Germain4-0 Olympique lyonnais. Mbappé měl v 73. minutě na Dres Paris Saint-Germain další gól! Paříž Saint-Germain5-0 Olympique lyonnais. Utěsněte vítězství. Paříž Saint-Germain získala vítěznou ligu 9 zápasů a Paříž Saint-Germain se stal prvním týmem, který v historii Ligy 1 zahrál 9 vítězných pruhů.

Na konci hry, Neymar střílel, Mbappé skóroval 4 góly, Paříž Saint-Germain 5-0 vítězství nad Olympique Lyonnais.